Mida me lubame seoses Mugav Auto müraisolatsiooniga

Müraisolatsiooni pakettidel Classic, Comfort ja Premium on kindel eelarve materjali kulu ja tööde mahu jaoks. Kõik paketid on välja töötatud eranditult arvestades tagasisidet klientidelt kogu meie müraisolatsiooni paigaldamise ajaloo jooksul alates 2000. aastast. Me lubame ja garanteerime, et tegu on parima lähenemisega müraisolatsioonile kogu Eestis ning kõige mõistlikuma materjalide kombinatsiooniga. 

Paketi ideeks on vähendada põhilisi müraga seotud probleeme autos ,ületamata sealjuures ettteantud maksumust . Oluliseks momendiks on sealjuures mitte kogu võimaliku müra täielik likvideerimine vaid müra vähendamine. Tuleb silmas pidada, et maksumus sisaldab endas vaid kindla koguse materjale ja kindlaksmääratud tööde mahtu. Me ei ületa antud paketi mahtu. 

Tellides mingi paketi saate täielikud andmed kõigi paigaldatud materjalide ja tehtud tööde kohta. Sõltuvalt auto iseärasustest võib paigaldatud materjalide kombinatsioon erineda. See tähendab, et kõigi teie autosse paigutatud materjalide maksumus pole paketis ettenähtud maksumusest madalam. Näiteks on võimalik, et kui auto konstruktsiooniliste iseärasuste tõttu ei saa kasutada põrandal pehmet materjali, kasutame paksemat vibratsioonisummutusmatti jne. 

Vaiksema ja mugavama auto saavutamine nõuab kompleksset lähenemist, meie müraisolatsioon on sellest ainult 1 etapp . Mürataset mõjutab oluliselt ka näiteks väliskummide valik. Meie paigaldame lisabarjääri kuid oluline on pöörata tähelepanu ka müra allikale, valides näiteks vaiksemad rehvid.

Milliseid tulemusi me lubame:
-Kõrvaldame viimistlusmaterjalide kriuksumise salongis
-Kõrvaldame metalse kõla, mis tekib näiteks uste avamisel ja sulgemisel
-Vähendame madalsagedusliku müra taset
-Parandame originaalaudiosüsteemi kõla
-Muudame autosõidu künklikul maastikul pehmemaks 

Kahjuks ei saa me lubada 100%-list vabanemist kõigist segavatest helidest.Tõenäoliselt säilib mingil määral naelkummide müra talvel ja jäigast või vanast rehvist tingitud müra suvel. Me ei saa teha midagi olulist mürarikka diiselmootoriga. Samuti säilib klaaside kaudu salongi jõudev müra.Enne müraisolatsiooni tellimist määratlege oma eesmärgid ja uurige välja, kas neid on võimalik teie poolt valitud paketi raames saavutada. Koostage nimekiri kõigist eriti mürarikastest kohtadest autos ja momentidest, millele oleks vaja tähelepanu pöörata.

Me pakume paketi maksumuse raames ka 1-2 tundi täiendavat tööaega mõistlike muudatuste sisseviimiseks juhul kui auto kasutamise käigus selgusid mingid puudujäägid meie töös.

Kas see artikkel oli kasulik?
Ei meeldi 0
Scroll to Top

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!