Meist ja kontakt

logoMugavAuto.png

Helistage: (+372) 66 222 77
Kirjutage meile: klienditugi@mugavauto.ee

Me asume: Häälinurme 1, Peetri

Me ootame Teid:
E-R: 9-17.30

L-P: ei tööta

Premium-klassi autosalong tavalistele inimestele

ljutov2020-ring.png

Töötanud autodega üle 25 aasta, pole ma neid kunagi jaganud headeks ja halbadeks, õnnestunuteks ja ebaõnnestunuteks või usaldusväärseteks ja mitteusaldusväärseteks.  Mina suhtun alati kõikidesse autodesse ühtemoodi. Kui olete auto ostnud ja meie juurde toonud, siis peab see teie jaoks midagi tõeliselt väärtuslikku olema, ja minu ülesanne on see teile veel mugavamana tagastada.

Olen veendunud, et tõeline mugavus algab heast teenindusest ja soojadest inimsuhetest. Muidugi on väga tähtis, et ka tehnilisi töid teeksid professionaalid, kuid te ei saa olla tõeliselt õnnelik, kui tunnete end ebamugavalt kohas, kuhu olete toonud oma auto. See ongi meie põhiline filosoofia! Sõitke mugavalt!

Vadim Ljutov
Mugav Auto juht ja asutaja

Ajaloolised faktid Mugava Auto kohta

Esimene garaaž, mille väravad avanesid klientidele 1. juulil 1995, oli kõigest 20 m2. See asus Tallinnas Mustamäe piirkonnas aadressil Tammsaare tee 113A.

Juba esimesel kahel aastal saime Ameerika autosignalisatsioonitootjalt Directed Electronics nimetuse Top Dealer. Siis paigaldasime peamiselt autosignalisatsioone Viper.

Oleme alates 2004. aastast osalenud Motorexi autonäitustel Tallinnas, Motorshow´l Tartus ja ise oleme korraldanud autoüritusi Tallinnas, Pärnus ning Haapsalus.

Aktiivsetel autohelivõistlustel, mis toimusid Eestis aastatel 2001-2009, olime meie autodega vaieldamatud meistrid kõrgeimates klassides nii Eestis kui ka teistes riikides. 2006. aastal olime esimesed ja jääme Eestis ainsaks, kes on saanud auhinna helisüsteemide paigaldajana professionaalide klassis Euroopa mainekaimal autohelivõistlusel Šveitsis.
2014-2015 saime kahel korral  gasellettevõtte ehk Eesti kõige kiiremini areneva  ettevõtte tiitli.  2021. aasta majandustulemuste ja teenindatud klientide arvu poolest oleme oma lähimast konkurendist 2 korda ees.
2019. aastal lõpetasime ehituse ja kolisime meie uude hoonesse, mille üldpindala on 1000 m2. Peale suure töökoja, poe ja kliendiala on meil ka külalisteruumid, kus saab mugavalt ööbida, kui olete tulnud meie juurde teisest linnast või riigist.

Mugav Auto - 25 aastat koos teiega!

Mugav Auto on praeguseks Eesti moodsaim paigalduskeskus. Meil on alati puhtad “peaaegu nagu operatsioonitoas” töökojad ja ülimugavad puhke- ning ootealad klientidele kohvi ja internetiga. Vajaduse korral tuleme Harjumaal ise teie autole järele, viime selle meie töökotta ja tagastame otse teie maja või kontori juurde.
Scroll to Top

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!