Kuidas oma autole veokonksu valida

heekekonks
Valige sellised veokonksud, mis on end heast küljest näidanud meie ilmaoludes, ja hoiduge väga odavatest pakkumistest.

Tervist, sõbrad!

Meie töökojas on kõige erinevamatele mudelitele paigaldatud juba üle 2000 veokonksu. Nende seas on olnud nii täiesti uusi kui päevi näinud “tööhobuseid”. Sõltumata auto vanusest lähtuvad paljud kliendid veokonksude valikul põhimõttest “mida odavam, seda parem”. Võib-olla seetõttu, et esmapilgul on tegemist justkui rauatükiga, mille eest pole mingit mõtet isegi 10-20€ rohkem maksta.

Räägin teile meie kui professionaalide nägemusest, milline peab olema kvaliteet ja kuidas me valime oma klientidele tootjaid.

Esimene asi, millele me tähelepanu pöörame, on see, kuidas veokonkse valmistatakse. Olen isiklikult käinud Euroopa tehastes veendumas, et järgitakse kõiki tootmisstandardeid ja et tooted läbivad kohustuslikud testid. Ainult nii saan neid teile soovitada ja anda garantii meie juures paigaldatud toodetele.
Nõuanne: Veenduge, et tegemist on usaldusväärse tootjaga!

Teiseks: veokonks peaks teie autole ideaalselt sobima. Iga veokonks on välja töötatud konkreetse automudeli jaoks. Uskuge mind, igal tootjal on erinev konstruktsioon, vaevu märgatav, aga siiski. Oleme silmitsi seisnud tõsiasjaga, et mitte kõikide tootjate veokonksud ei sobi ideaalselt autoga ja nende paigaldamine nõuab kohapeal sobitamist. Kliendina ei saa te sellest kunagi teada, kuna kõik peidetakse stange taha, kuid riskite sellega, et kogu see konstruktsioon hakkab koos autokerega väga kiiresti roostetama ja väheneb ka haagise kasutamise ohutus.
Nõuanne: pöörduge ainult nende töökodade poole, mis töötavad ametlikult ja mida võite tegelikult usaldada.

Kolmandaks: see on esteetika küsimus. Peate olema kindel, et veokonks säilitab mitmeks aastaks korraliku väljanägemise ega lähe juba pärast esimest talve rooste. Oleme näinud selliseid veokonkse, mis  on pärast aastast kasutamist täiesti roostes. Muidugi on veokonks raudkonstruktsioon, mis võib rooste minna, aga kui kiiresti see juhtub, sõltub metalli töötlemisest, värvimistehnoloogiast ja muidugi värvide kvaliteedist.
Nõuanne: Valige sellised veokonksud, mis on end heast küljest näidanud meie ilmaoludes, ja hoiduge väga odavatest pakkumistest.

Ehk tasub maksta 40-50€ rohkem parima värvimise eest, selle eest, et teie uues autos ei lõigata ega puurita midagi, ning lihtsalt selle eest, et usaldate auto spetsialistidele!

Leidke rohkem infot haakekonksude kohta https://veokonks.ee

Ja ärge unustage küsida pakkumist koos paigaldusega!

Alati teiega,

Vadim Ljutov
Mugav Auto tegevjuht

Kas see artikkel oli kasulik?
Ei meeldi 0

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!