Webasto eelsoojenduse kasutaja meelespea

1. Enne autost väljumist suunake õhk auto puhurist tuuleklaasi suunal. Kliimaautomaadi olemasolul valige temperatuuriks «HI»; manuaalse kliimakontrolli puhul pöörake temperatuuri reguleeriv käepide maksimumini (punane asend) ning asetage ventilaatori kiirus asendisse „2“.

2. Ärge lülitage soojendussüsteemi sisse lühikeseks ajaks, et kontrollida, kas ta töötab, või sõpradele demonstreerimiseks. Webasto, nagu iga kütusel töötav aparaat, vajab aega soojenemiseks ja edaspidiseks normaalseks tööks.

3. Meie kliimas tuleb Webasto sisse lülitada mitte harvem kui üks kord 6 kuu jooksul. Kui Te unustasite Webasto’t suve jooksul sisse lülitada ning Teil ei õnnestunud seda pärast mitut kaitset tööle panna, tähendab see, et süsteem on blokeeruunud. Süsteemi blokeeringu eemaldamiseks pöörduge paigaldaja poole, kes Teie autole Webasto paigaldas.

4. Kui pulti ei kasutata rohkem kui 6 kuud, võtke patareid välja ja seejärel kontrollige selle töötamist vastavalt kasutusjuhendile.

5. Enne Webasto’t sisse lülitamist jälgige, et paak ei oleks tühi; kütust peab olema vähemalt 1⁄4 paaki.

6. Garantii kehtivusaeg – 2 aastat.

Tähtis info kasutajatele, kes juhivad Webastot/Webasto eelsoojendit mobiiltelefoni teel (ThermoCall).

Webasto eelsoojendi paigaldamisel koos mooduliga ThermoCall paigaldati Teie autosse stardipaketi SIM-kaart, millel on 1 euro eest kõneaega.

Webasto paigaldamisel koos GSM-mooduliga ThermoCall tuleb samuti paigaldada kehtiva telefoninumbriga SIM-kaart. Kui te ei ole meile esitanud SIM-kaarti koos püsilepingu ja kehtiva telefoninumbriga, paigaldame meie ühe Eesti mobiilsideoperaatori kõnekaardi.

! Palun pöörake tähelepanu sellele, et ilma püsilepinguta kõnekaarti võib kasutada seni, kuni kaardil on kõneaega ja see pole täielikult ära kasutatud. Uutes kaartides on tavaliselt 1 euro eest kõneaega.

! Pöörake tähelepanu ka sellele, et kõnekaardi ja telefoninumbri kehtivusaeg on 180 päeva pärast kaardi esimest aktiveerimist või kõneaja viimasest laadimisest sellele. Et operaator ei sulgeks numbrit, tuleb sellele laadida vähemalt 3€ mitte harvem kui üks kord poole aasta jooksul.

Kõneaja puudumisel kaardil või 30 päeva pärast 180-päevase perioodi lõppu saate veel laadida kõneaega. Webasto eelsoojendi juhtimise numbrile saab veel helistada ja see kehtib, kuid Webasto ei hakka saatma tagasisidet ja Webasto juhtimine telefoni teel on võimatu, kuni te ei ole kõneaega laadinud.

Kui nende 30 päeva jooksul kaardi kehtivusaega pikendavat raha kaardile ei laadita, telefoninumber blokeeritakse. Sel juhul tuleb kaart vahetada uue vastu. Meil on see teenus tasuline.

Faili allalaadimine:

Kas see artikkel oli kasulik?
Ei meeldi 0

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!